ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Czym jest stomatologia estetyczna Warszawa i jakie zabiegi oferuje?

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która koncentruje się na poprawie wyglądu i funkcjonalności uzębienia. Jej głównym celem jest osiągnięcie pięknego, zdrowego i naturalnego uśmiechu.
wybielanie-zebow-warszawa-prevdent

Jakie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej Warszawa wykonujemy w Stomatologii Edent?

Wybielanie zębów Warszawa: Ten zabieg polega na usunięciu przebarwień i osiągnięciu jaśniejszego koloru zębów. Wybielanie zębów przywraca naturalny blask. W naszej praktyce wykonujemy wybielanie zębów za pomocą lampy, systemu PrevDent, a także oferujemy indywidualnie dostosowane nakładki i preparaty wybielające, które Pacjent może stosować samodzielnie w domu.
licowki-na-zeby-warszawa
Bonding zębów Warszawa lub licówki pełnoceramiczne Warszawa: Stosujemy te metody w celu poprawy kształtu zębów. Bonding zębów polega na nakładaniu specjalnego materiału na zęby w celu poprawy ich wyglądu, kształtu, rozmiaru lub koloru.Licówki pełnoceramiczne to cienkie łuski, które nakleja się na przednie strony zębów. Oba te zabiegi są wykorzystywane w stomatologii estetycznej do korygowania niedoskonałości, takich jak przebarwienia, szpary, nierówności czy ubytki.
Przed przystąpieniem do zabiegów estetycznej odbudowy zębów, istotne jest wyleczenie wszystkich zębów z próchnicy oraz usunięcie kamienia nazębnego.
stomatologia-estetyczna-warszawa-biale-zeby-piekny-usmiech
W naszej praktyce w dzielnicy Bemowo dbamy o to, aby Pacjenci uzyskali nie tylko piękny uśmiech, ale także zdrowe i funkcjonalne uzębienie.

Kolejne artykuły:

Leczenie zębów, a ciąża?

dobry-dentysta-warszawa-zespol-specjalistow-edent
Na temat leczenia zębów w czasie ciąży narosło wiele mitów. Pora się z nimi rozprawić! W naszym artykule rozwiązujemy kwestie związane z leczeniem stomatologicznym kobiet w ciąży.
Czytaj więcej...

Indywidualna profilaktyka fluorkowa u dzieci i młodzieży

stomatologia-dziecieca-warszawa
Dbanie o zęby dzieci jest bardzo ważne. Przeczytaj nasz artykuł na temat profilaktyki fluorkowej.
Czytaj więcej...

Wybielanie zębów

wybielanie-zebow-warszawa-prevdent
Chcesz mieć lśniący, biały uśmiech? Masz nadwrażliwość zębów? Dowiedz się jak rozwiązać obie te kwestie jednym zabiegiem!
Czytaj więcej...

Licówki

dobry-dentysta-warszawa-gabinet-edent
Licówki to cienkie płatki porcelany lub kompozytu. Mają za zadanie poprawić wygląd naszego uśmiechu. Czy licówki ciemnieją i czy można je wybielić? Sprawdź nasz artykuł.
Czytaj więcej...

Zęby mądrości, czyli trzecie zęby trzonowe zwane też ósemkami

Czym są ósemki? Kiedy się pojawiają i czy zawsze trzeba je usuwać? Te i inne odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej...

Implanty zębów

implanty-zebow-warszawa-implanty-zebowe
Implanty zębów to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań stomatologicznych. nie wiesz, czy są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej...

Czy leczenie kanałowe boli?

leczenie-kanalowe-warszawa-bemowo-edent
Leczenie kanałowe zęba — czy leczenie kanałowe boli? To pytanie zadaje sobie wielu Pacjentów. W tym artykule dowiesz się, że endodoncja nie jest taka straszna, jak ją malują. Wręcz przeciwnie, pomoże Ci zatrzymać piękny uśmiech bez bólu! Ile kosztuje leczenie kanałowe? Sprawdź w naszym artykule!
Czytaj więcej...
linia-zolta

Lista usług stomatologicznych — Stomatologia Edent Warszawa

Zapoznaj się z ofertą usług oferowanym w gabinecie Stomatologicznym Edent.
Jest to miejsce, gdzie nowoczesne wyposażenie i technologie stomatologiczne służą Twojemu zdrowiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasz zespół specjalistów może zapewnić skuteczne leczenie i wysoki poziom usług.
Wybierz termin wizyty już teraz!
linia-zolta

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadania pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!