ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Protezy stałe Warszawa — wybór odpowiedniej protezy dla Ciebie

Protezy stałe to trwałe i stabilne rozwiązanie protetyczne, które zastępuje brakujące zęby. Zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały i funkcjonowały podobnie jak naturalne zęby Pacjenta. Montowane są na stałe w jamie ustnej i tylko lekarz dentysta ma możliwość ich usunięcia, gdy jest to konieczne.
protezy-stale-warszawa-stomatologia-edent

Jakie rodzaje protez stałych oferujemy w naszym gabinecie?

Wkłady koronowo-korzeniowe — stosowane w przypadku, gdy korona zęba jest poważnie uszkodzona lub konieczne jest wzmocnienie części korzeniowej. Wkład koronowo-korzeniowy jest umieszczany w kanale korzenia i stanowi podstawę do odbudowy korony.
korona-protetyczna-protetyka-warszawa
Korony protetyczne — oferujemy korony na różnych podbudowach, w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. Mamy korony na podbudowie cyrkonowej, które nie wywołują reakcji alergicznych, oraz korony pełnoceramiczne, które łączą wysoką estetykę z trwałością.
Most protetycznyten rodzaj protezy jest wykorzystywany do odbudowy brakującego jednego lub kilku zębów. Aby zamontować most, niezbędne jest posiadanie zdrowych zębów otaczających lukę. Sąsiadujące zęby pełnią rolę filarów, na których opiera się most wraz z przęsłem, które imituje wygląd i funkcję utraconego zęba.
protetyka-most-protetyczny-grafika-mostu-protetycznego
W Stomatologia Edent Warszawa Bemowo oferujemy szeroki wybór protez stałych, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Nasz doświadczony zespół dentystów pomoże Ci wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie, zapewniające pełną funkcjonalność i estetykę.
Nie czekaj dłużej — umów się na konsultację w naszym gabinecie i odzyskaj naturalny i pewny uśmiech dzięki protezom stałym!

Kolejne artykuły:

Leczenie zębów, a ciąża?

dobry-dentysta-warszawa-zespol-specjalistow-edent
Na temat leczenia zębów w czasie ciąży narosło wiele mitów. Pora się z nimi rozprawić! W naszym artykule rozwiązujemy kwestie związane z leczeniem stomatologicznym kobiet w ciąży.
Czytaj więcej...

Indywidualna profilaktyka fluorkowa u dzieci i młodzieży

stomatologia-dziecieca-warszawa
Dbanie o zęby dzieci jest bardzo ważne. Przeczytaj nasz artykuł na temat profilaktyki fluorkowej.
Czytaj więcej...

Wybielanie zębów

wybielanie-zebow-warszawa-prevdent
Chcesz mieć lśniący, biały uśmiech? Masz nadwrażliwość zębów? Dowiedz się jak rozwiązać obie te kwestie jednym zabiegiem!
Czytaj więcej...

Licówki

dobry-dentysta-warszawa-gabinet-edent
Licówki to cienkie płatki porcelany lub kompozytu. Mają za zadanie poprawić wygląd naszego uśmiechu. Czy licówki ciemnieją i czy można je wybielić? Sprawdź nasz artykuł.
Czytaj więcej...

Zęby mądrości, czyli trzecie zęby trzonowe zwane też ósemkami

Czym są ósemki? Kiedy się pojawiają i czy zawsze trzeba je usuwać? Te i inne odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej...

Implanty zębów

implanty-zebow-warszawa-implanty-zebowe
Implanty zębów to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań stomatologicznych. nie wiesz, czy są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej...

Czy leczenie kanałowe boli?

leczenie-kanalowe-warszawa-bemowo-edent
Leczenie kanałowe zęba — czy leczenie kanałowe boli? To pytanie zadaje sobie wielu Pacjentów. W tym artykule dowiesz się, że endodoncja nie jest taka straszna, jak ją malują. Wręcz przeciwnie, pomoże Ci zatrzymać piękny uśmiech bez bólu! Ile kosztuje leczenie kanałowe? Sprawdź w naszym artykule!
Czytaj więcej...
linia-zolta

Lista usług stomatologicznych — Stomatologia Edent Warszawa

Zapoznaj się z ofertą usług oferowanym w gabinecie Stomatologicznym Edent.
Jest to miejsce, gdzie nowoczesne wyposażenie i technologie stomatologiczne służą Twojemu zdrowiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasz zespół specjalistów może zapewnić skuteczne leczenie i wysoki poziom usług.
Wybierz termin wizyty już teraz!
linia-zolta

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadania pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!