ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Opinie Pacjentów
— Edent Stomatologia

Opinie pacjentów Edent

Poznaj opinie pacjentów Stomatologii Edent

"Polecam wszystkim bardzo serdecznie Stomatologię Edent. Jest to miejsce, gdzie leczenie jest kompleksowe, na wysokim poziomie!"
"Jestem zaskoczona profesjonalizem i jakością wykonanego zabiegu. Do Stomatologii Edent wrócę  nie raz!
Polecam!"
"Do gabinetu Edent przylatuję z Anglii od kilku lat. Doświadczyłam bardzo dobrej i profesjonalnej obsługi w Stomatologii Edent"
"Kadra w gabinecie Stomatologii Edent jest profesjonalna i bardzo pomocna. Cenię sobie kompleksowść leczenia. Polecam gabinet Edent"
"Zmagam się z plamami brunatnymi. W gabinecie Edent odnalazłam pomoc, ponieważ inni dentyści nie chcieli się tego podjąć."
"Polecam gabinet Edent z całego serca! Szczególnie jeśli chodzi o opiekę dentystyczną dla dzieci."
"Na koniec wizyty są fajne nagrody!"
Konrad Chmist
star
star
star
star
star

Edent to najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłem! Świetne wyposażenie, profesjonalna obsługa. Leczę się u doktor Gadomskiej, to wspaniała lekarka. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy.

Artur Rogus
star
star
star
star
star

Jestem bardzo zadowolony z leczenia w Edent. Miałem wykonane leczenie kanałowe pod mikroskopem, całość przebiegła szybko i bezboleśnie. Polecam każdemu wizytę w tej klinice.

Karolina Walasik
star
star
star
star
star

Z całego serca polecam to miejsce, a szczególnie doktor Kierat. Fachowiec jakich mało, wyleczone zostały nie tylko moje zęby, ale i moja trauma z dzieciństwa.Z całego serca polecam to miejsce, a szczególnie doktor Kierat.

Maciej Szemraj
star
star
star
star
star

U doktor Agnieszki Kierat wykonałem implanty i licówki. Efekt zwala z nóg! W końcu mam taki uśmiech o jakim marzyłem. Jeszcze raz dziękuję pani doktor za wspaniale wykonaną pracę!

Wybierz termin wizyty już teraz!

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadania pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!