ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Pantomogram Warszawa - Pracownia RTG

Usługi

Pracownia RTG w gabinecie Edent

Kompleksowa diagnostyka stomatologiczna RTG

rtg-stomatologia-edent-warszawa

Pracownia RTG w gabinecie Edent to miejsce, gdzie oferujemy szeroki zakres badań radiologicznych. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na wykonanie precyzyjnych zdjęć, które są niezbędne w celu kompleksowej diagnostyki stomatologicznej. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zapewnia pacjentom wysoką jakość wykonywanych badań oraz bezpieczeństwo podczas ich przeprowadzania.

rtg-stomatologia-edent-warszawa
pracownia-rtg-stomatologia-edent-warszawa

Dlaczego warto skorzystać z pracowni RTG w gabinecie Edent?

Pantomogram i cefalometria, tomografia CBCT wycinka łuku, RVG punktowe oraz RVG skrzydłowo-zgryzowe to tylko niektóre z usług, które oferujemy w ramach diagnostyki obrazowej. Dzięki tym badaniom jesteśmy w stanie dokładnie ocenić stan uzębienia. Możemy wykryć choroby zębów i dziąseł, a także odpowiednio zaplanować leczenie.

Pantomogram pozwala na wykonanie jednego zdjęcia, na którym widoczne są wszystkie zęby, żuchwy i szczęki. Co umożliwia nam dokładną ocenę stanu jamy ustnej. Cefalometria to badanie radiologiczne, które wykorzystywane jest do oceny rozwoju twarzy, szczęk i uzębienia, w celu zaplanowania leczenia ortodontycznego.

Tomografia CBCT wycinka łuku to badanie, które umożliwia wykonanie szczegółowego obrazu struktur anatomicznych. Jest niezbędne w przypadku planowania wszczepienia implantów zębowych. RVG punktowe i RVG skrzydłowo-zgryzowe to badania, dzięki którym można ocenić stan pojedynczych zębów oraz ich pozycję względem innych zębów. Dzięki takiej diagnostyce możemy zdecydować o najlepszym leczeniu, dostosowanym indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Jakie usługi oferujemy w ramach pracowni RTG?

W ramach pracowni RTG w gabinecie Edent oferujemy następujące usługi:

  • Pantomogram — jest to badanie, które umożliwia nam uzyskanie obrazu wszystkich zębów oraz struktur twarzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykryć patologie w obrębie zębów, stawów skroniowo-żuchwowych, kości twarzoczaszki, zatok szczękowych i nosowych. Pantomogram jest szczególnie przydatny w przypadku podejrzenia chorób przyzębia, torbieli zębowych czy stanów zapalnych.
  • Cefalometria — to badanie, które pozwala na ocenę budowy twarzy i kości twarzoczaszki. Jest to badanie wykorzystywane m.in. do planowania leczenia ortodontycznego. Dzięki cefalometrii możemy ocenić stopień skrzywienia zgryzu oraz kąt ustawienia żuchwy względem czaszki.
gabinet-stomatologiczny-profilaktyka-stomatologia-zachowawcza

Poznaj opinie naszych zadowolonych Pacjentów

warszawa-bemowo-gabinet-stomatologicznySprawdź opinie naszych Pacjentów
  • Tomografia CBCT wycinka łuku — jest to badanie, które umożliwia uzyskanie wycinka łuku zębowego w trzech wymiarach. Pozwala to na uzyskanie bardzo dokładnych obrazów, co umożliwia precyzyjne planowanie leczenia implantologicznego i ortodontycznego. Badanie to jest bardzo przydatne w przypadku leczenia implantologicznego, gdyż pozwala na precyzyjne wyznaczenie miejsca, w którym należy umieścić implant.
  • RVG punktowe — to badanie, które pozwala na wykonanie zdjęć jednego lub kilku zębów w celu zdiagnozowania patologii w ich obrębie. Jest to przydatne badanie w przypadku podejrzenia ubytków, zmian próchnicowych lub zmian zapalnych.
  • RVG skrzydłowo-zgryzowe — to badanie, które umożliwia uzyskanie zdjęć łuku zębowego i stawów skroniowo-żuchwowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie ocenić stan zdrowia zębów i stawów skroniowo-żuchwowych. Jest to szczególnie przydatne badanie w przypadku podejrzenia chorób tych stawów  lub przy planowaniu leczenia ortodontycznego, gdyż pozwala na dokładne zobrazowanie budowy twarzy i kości twarzoczaszki. Dzięki temu lekarz stomatolog jest w stanie ustalić dokładne parametry leczenia i zaplanować odpowiednie kroki, które będą prowadzić do osiągnięcia najlepszych efektów.

Pracownia RTG w gabinecie Edent

Nasza pracownia RTG w gabinecie Edent jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, który pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych i precyzyjnych obrazów. Wszystkie badania są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby badanie było dla pacjenta komfortowe i bezpieczne. Jeśli potrzebujesz kompleksowej diagnostyki stomatologicznej, zapraszamy do skorzystania z usług naszej pracowni RTG w gabinecie Edent. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja diagnoza stomatologiczna będzie wykonana w sposób dokładny i kompleksowy, a lekarz stomatolog będzie w stanie zaplanować odpowiednie kroki lecznicze, które pozwolą na osiągnięcie najlepszych efektów.

kontakt-formularz-edent-warszawa

Rentgenodiagnostyka

Rentgenodiagnostyka
Pantomogram
100 zł
Cefalometria
100 zł
Tomografia CBCT wycinka łuku
150 zł
RVG punktowe
50 zł
RVG skrzydłowo-zgryzowe
50 zł

Szybki kontakt!

Zostaw nam swoje Imię i nazwisko, numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym terminie!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Lista usług stomatologicznych — Stomatologia Edent Warszawa

Zapoznaj się z ofertą usług oferowanym w gabinecie Stomatologicznym Edent. To miejsce, gdzie nowoczesne wyposażenie i technologie stomatologiczne służą Twojemu zdrowiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasz zespół specjalistów może zapewnić skuteczne leczenie i wysoki poziom usług.
Wybierz termin wizyty już teraz!

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadania pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!