ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Zespół Stomatologiczny Warszawa

Poznaj nasz zespół Warszawa Edent
linia-zolta

Poznaj nasz zespół

Edent to zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny stomatologii, dla których satysfakcja pacjenta jest najważniejsza. Każdy z naszych lekarzy dentystów, higienistek stomatologicznych i asystentek jest zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Bardzo ważne jest też dla nas budowanie długotrwałych relacji z naszymi pacjentami. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do stomatologii jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Poznaj nas bliżej i daj nam szansę zadbać o Twoje zdrowie i piękny uśmiech.

linia-zolta

Lekarze Dentyści

Maja Lipiec

Lek.dentysta

linia-zolta
Absolwentka stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Zdrowia Dziecka. Jest pracownikiem Zakładu Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się pracą kliniczną oraz naukową.
Czytaj więcej

Martyna Gadomska

Lek.dentysta

linia-zolta
Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem oraz kompleksowe podejście do jego problemów.
Czytaj więcej

Agnieszka Kierat-Jasiak

Specjalista chirurgii stomatologicznej

linia-zolta
Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W roku 2019 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.W zakresie pracy zawodowej szczególnie interesuje się implantologią oraz chirurgią wyrostka zębodołowego.
Czytaj więcej

Kamila Kulkowska

Lek.dentysta

linia-zolta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się specjalistycznym leczeniem kanałowym pod mikroskopem, leczeniem zachowawczym dorosłych i przebudową funkcjonalną okluzji.  Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie leczenia zaburzeń czynnościowych narządu żucia, protetyki cyfrowej i protetyki.W zawodzie lekarza postępuje z zachowaniem najwyższych standardów leczniczych.
Czytaj więcej

Katarzyna Gaj

Lek.dentysta

linia-zolta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy zrealizowała w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów rozwijała umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji, które przerodziły się w prawdziwą pasję. Dodatkowo Pani doktor interesuje się periodontologią. Swoją pracę wykonuję starannie dbając przy tym o komfort i dobre samopoczucie pacjentów.
Czytaj więcej
linia-zolta

Wykwalifikowana pomoc dentystyczna

Ewelina Adamczyk

Higienistka stomatologiczna

linia-zolta
Absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej Curie. W 2018 roku uzyskała tytuł magistra w specjalności zarządzanie zakładami opieki zdrowotnej. Mając ponad 10-letnie doświadczenie w branży stomatologicznej uzyskała cenną wiedzę i obiektywne spojrzenie na potrzeby Pacjentów. Zabiegi profilaktyki chorób jamy ustnej wykonuje z delikatnością i dokładnością. Stale doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach.
Czytaj więcej

Izabela Wilewska

Higienistka stomatologiczna

linia-zolta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie profilaktyki stomatologicznej pozwala jej na indywidualne i profesjonalne podejście do Pacjenta. Systematycznie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Cechuje ją odpowiedzialność i dokładność.
Czytaj więcej

Ewa Wójcik

Asystentka stomatologiczna

linia-zoltaCzytaj więcej
Porem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc vulputate libero et velit interdum, ac aliquet odio mattis. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Curabitur tempus urna at turpis condimentum lobortis.ubia nostra, per inceptos himenaeos. Curabitur tempus urna at turpis condimentum lobortis.

Gabinet Edent Warszawa

Usługi Stomatologiczne-Warszawa Edent
linia-zolta

Usługi Stomatologiczne

linia-zolta
Warszawa Bemowo
Wybierz termin wizyty już teraz!
linia-zolta

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadaniem pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Wyślij wiadomość!
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!