ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Zespół Stomatologiczny Warszawa

Poznaj nasz zespół Warszawa Edent

Poznaj nasz zespół

Edent to zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny stomatologii, dla których satysfakcja pacjenta jest najważniejsza. Każdy z naszych lekarzy dentystów, higienistek stomatologicznych i asystentek jest zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Bardzo ważne jest też dla nas budowanie długotrwałych relacji z naszymi pacjentami. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do stomatologii jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Poznaj nas bliżej i daj nam szansę zadbać o Twoje zdrowie i piękny uśmiech.

logo-stomatologia-edent

Lekarze Dentyści

lekarz-dentysta-agnieszka-kierat-jasiak

Agnieszka
Kierat-Jasiak

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W roku 2019 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.W zakresie pracy zawodowej szczególnie interesuje się implantologią oraz chirurgią wyrostka zębodołowego.
Czytaj więcej
lekarz-dentysta-martyna-gadomska

Martyna
Gadomska

Lek.dentysta

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem oraz kompleksowe podejście do jego problemów.
Czytaj więcej
lekarz-dentysta-maja-lipiec

Maja
Lipiec

Lek.dentysta

Absolwentka stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Zdrowia Dziecka. Jest pracownikiem Zakładu Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się pracą kliniczną oraz naukową.
Czytaj więcej
lekarz-dentysta-kamila-kulkowska

Kamila
Kulkowska

Lek.dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się specjalistycznym leczeniem kanałowym pod mikroskopem, leczeniem zachowawczym dorosłych i przebudową funkcjonalną okluzji.  Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie leczenia zaburzeń czynnościowych narządu żucia, protetyki cyfrowej i protetyki.W zawodzie lekarza postępuje z zachowaniem najwyższych standardów leczniczych.
Czytaj więcej

Katarzyna
Gaj

Lek.dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy zrealizowała w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów rozwijała umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji, które przerodziły się w prawdziwą pasję. Dodatkowo Pani doktor interesuje się periodontologią. Swoją pracę wykonuję starannie dbając przy tym o komfort i dobre samopoczucie pacjentów.
Czytaj więcej

Marianna
Janel-Izdebska

Lek.dentysta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wyróżnieniem ukończyłam podyplomowy akademicki dwuletni program kliniczny “Progressive Orthodontic Seminars” McGann Postgraduate School of Dentistry, California.W 2021 roku z bardzo dobrym wynikiem uzyskałam tytuł Master of Science in Specialized Orthodontics ...
Czytaj więcej

Wykwalifikowana pomoc dentystyczna

Ewelina
Adamczyk

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka prestiżowej Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej Curie, która w 2018 roku zdobyła tytuł magistra w specjalności zarządzanie zakładami opieki zdrowotnej. Posiadając ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii, zdobyła cenną wiedzę i nabyła obiektywne spojrzenie na potrzeby Pacjentów. Jej profesjonalizm przejawia się w wykonywaniu zabiegów profilaktycznych chorób jamy ustnej z niezwykłą delikatnością i precyzją. Nieustannie doskonali swoje praktyczne umiejętności oraz poszerza wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jej zaangażowanie w doskonalenie jakości opieki stomatologicznej jest niezwykle inspirujące.

Czytaj więcej

Izabela
Wilewska

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Ponad 11 lat doświadczenia klinicznego pozwala jej na kompleksowe i profesjonalne podejście do Pacjenta. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach z zakresu periodontologii, protetyki, wybielania, ortodoncji, opieki nad pacjentami implantoprotetycznymi. Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu, systematycznie podnosi swoje kompetencje z zakresu najnowszych technik pracy z Pacjentem  np. protokół Guided Biofilm Therapy. Uczestniczka kongresów stomatologicznych m. in. Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej, Akademii Pierre Fabre. Współpracuje z kluczowymi markami na rynku w zakresie profilaktyki. Podczas pracy z Pacjentem cechuje ją delikatność, dokładność i profesjonalizm.
Czytaj więcej

Ewa
Wójcik

Asystentka stomatologiczna

Czytaj więcej
Porem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc vulputate libero et velit interdum, ac aliquet odio mattis. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Curabitur tempus urna at turpis condimentum lobortis.ubia nostra, per inceptos himenaeos. Curabitur tempus urna at turpis condimentum lobortis.
Absolwentka Warszawskiego Studium Pracowników Medycznych i Społecznych.
W naszym zespole od 1,5roku.
Cechuje ją wysoka kultura osobista, wysokie zdolności komunikacyjne oraz bardzo dobre podejście do pacjentów.

Gabinet Edent Warszawa

Usługi Stomatologiczne-Warszawa Edent

Usługi Stomatologiczne

Wybierz termin wizyty już teraz!

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadaniem pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Wyślij wiadomość!
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!