ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Leczenie wad zgryzu Warszawa — przebieg procesu

Leczenie wad zgryzu rozpoczyna się od dokładnej diagnozy. Jeśli Pacjent podejrzewa u siebie wadę zgryzu, powinien umówić się na konsultację ortodontyczną.
leczenie-ortodontyczne-warszawa

Ortodonta Warszawa

Ortodonta Warszawa Bemowo przeprowadza wywiad z Pacjentem, przeprowadza badania zewnętrzne i wewnątrzustne oraz zleca kompleksowe badania rentgenowskie, które pomagają zidentyfikować rodzaj i przyczynę wady zgryzu.
ortodonta-warszawa
Na podstawie zebranych danych, lekarz ortodonta Warszawa Bemowo ustala plan leczenia razem z Pacjentem, omawia oczekiwane efekty i dobiera odpowiedni aparat na zęby Warszawa. W przypadku leczenia ortodontycznego zęby powinny być zdrowe, dlatego jeśli jest taka konieczność, lekarz najpierw skieruje Pacjenta na leczenie próchnicy i usuwanie kamienia nazębnego.

Aparat na zęby Warszawa

Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań można rozpocząć leczenie ortodontyczne. Lekarz stomatolog Bemowo zamocuje aparat na zębach Pacjenta przy użyciu specjalnego kleju. Cały zabieg jest bezbolesny.
aparat-na-zeby-stomatologia-edent
W trakcie leczenia ortodontycznego ważne są regularne wizyty kontrolne, podczas których lekarz ocenia postęp leczenia i w zależności od rodzaju aparatu, może wymieniać kolorowe gumki.
Po zdjęciu aparatu, aby utrzymać osiągnięty efekt, konieczne jest noszenie aparatu retencyjnego, który jest umieszczany od wewnętrznej strony zębów.

Kolejne artykuły:

Leczenie zębów, a ciąża?

dobry-dentysta-warszawa-zespol-specjalistow-edent
Na temat leczenia zębów w czasie ciąży narosło wiele mitów. Pora się z nimi rozprawić! W naszym artykule rozwiązujemy kwestie związane z leczeniem stomatologicznym kobiet w ciąży.
Czytaj więcej...

Indywidualna profilaktyka fluorkowa u dzieci i młodzieży

stomatologia-dziecieca-warszawa
Dbanie o zęby dzieci jest bardzo ważne. Przeczytaj nasz artykuł na temat profilaktyki fluorkowej.
Czytaj więcej...

Wybielanie zębów

wybielanie-zebow-warszawa-prevdent
Chcesz mieć lśniący, biały uśmiech? Masz nadwrażliwość zębów? Dowiedz się jak rozwiązać obie te kwestie jednym zabiegiem!
Czytaj więcej...

Licówki

dobry-dentysta-warszawa-gabinet-edent
Licówki to cienkie płatki porcelany lub kompozytu. Mają za zadanie poprawić wygląd naszego uśmiechu. Czy licówki ciemnieją i czy można je wybielić? Sprawdź nasz artykuł.
Czytaj więcej...

Zęby mądrości, czyli trzecie zęby trzonowe zwane też ósemkami

Czym są ósemki? Kiedy się pojawiają i czy zawsze trzeba je usuwać? Te i inne odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej...

Implanty zębów

implanty-zebow-warszawa-implanty-zebowe
Implanty zębów to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań stomatologicznych. nie wiesz, czy są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w naszym artykule.
Czytaj więcej...

Czy leczenie kanałowe boli?

leczenie-kanalowe-warszawa-bemowo-edent
Leczenie kanałowe zęba — czy leczenie kanałowe boli? To pytanie zadaje sobie wielu Pacjentów. W tym artykule dowiesz się, że endodoncja nie jest taka straszna, jak ją malują. Wręcz przeciwnie, pomoże Ci zatrzymać piękny uśmiech bez bólu! Ile kosztuje leczenie kanałowe? Sprawdź w naszym artykule!
Czytaj więcej...
linia-zolta

Lista usług stomatologicznych — Stomatologia Edent Warszawa

Zapoznaj się z ofertą usług oferowanym w gabinecie Stomatologicznym Edent.
Jest to miejsce, gdzie nowoczesne wyposażenie i technologie stomatologiczne służą Twojemu zdrowiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasz zespół specjalistów może zapewnić skuteczne leczenie i wysoki poziom usług.
Wybierz termin wizyty już teraz!
linia-zolta

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadania pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!