ikonka-facebook-czarnaikonka-instagram-czarnaikonka-telefon-czarna

Wybielanie zębów Warszawa

Usługi

Regeneracyjne wybielanie zębów PrevDent

wybielanie-zebow-warszawa-prevdent

Wybielanie zębów PrevDent — co wyróżnia ten system wśród innych produktów wybielających dostępnych na rynku?

Wybielanie PrevDent
to pierwsza metoda, która rozjaśnia zęby oraz jednocześnie korzystnie wpływa na szkliwo, dzięki zawartemu w składzie nano-Hydroksyapatytowi (nHAp). Ta metoda, uznana jest za wybielanie regeneracyjne. Dlaczego regeneracyjne? Substancją wybielającą jest nadtlenek wodoru w stężeniu 6% połączony z nHAp. W wyniku zmieszania tych dwóch składników powstaje piana, która przenika głęboko do kanalików zębinowych. W efekcie czego odbudowuje uszkodzone szkliwo. Zęby stają się bielsze oraz zdrowsze. Wybielanie zębów Warszawa? Stomatologia Edent to miejsce, w którym możesz poddać się profesjonalnemu zabiegowi wybielania zębów PrevDent.

Jeżeli chcą Państwo zdecydować się na skuteczne wybielanie szkliwa, to nasz gabinet czeka na nowych pacjentów, zarówno z Warszawy, jak i okolic.

wybielanie-zebow-warszawa-prevdent
wybielanie-zebow-gabinetowe-warszawa-bemowo

Co to jest nano-Hydroksyapatyt?

Hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa zębów, występuje w ok. 97% ich budowy. Jest wytwarzany sztucznie w postaci nanocząsteczek, a dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Przenikając głęboko do kanalików zębiny, nHAp łączy się z minerałem obecnym w zębach – następuje remineralizacja szkliwa i w ten sposób minimalizuje bolesną nadwrażliwość. Po zabiegu zęby są jaśniejsze, a ich powierzchnia jest gładka oraz błyszcząca.

Jak przebiega wybielanie zębów metodą PrevDent?

Na początek przeprowadzamy wywiad z Pacjentem, aby poznać jego oczekiwania. Następnie, wykonujemy dokładną diagnostykę jamy ustnej. Zęby muszą być odpowiednio przygotowane — zalecamy wykonanie zabiegu higienizacji. Wybielanie regeneracyjne możemy podzielić na trzy etapy:
  • Etap 1: 15–20 minut
    Zabezpieczenie jamy ustnej i nałożenie preparatu ochronnego na dziąsła.
  • Etap 2: ok. 1 godziny
    Aplikacja na zęby preparatu usuwającego przebarwienia. Nałożenie aktywnego żelu wybielającego na szkliwo i włączenie lampy (sesja trwa ok. 10 minut). Aby wybielanie było skuteczne, czynności  powtarzamy kilkukrotnie.
  • Etap 3: 10–15 minut
    Usunięcie zabezpieczeń z jamy ustnej. Aplikacja serum PREVDENT, które zawiera dużą ilość skoncentrowanego nano-Hydroksyapatytu (sesja trwa ok. 3 minut).

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Należy trzymać się zasady – nie powinno się jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę!

Co najmniej 24 godziny po zabiegu zaleca się utrzymywać tzw. białą dietę. Biała dieta to unikanie produktów zawierających jakiekolwiek barwniki (takich jak: kawa, herbata, cola, czerwone wino, sos sojowy, jagody, buraki itp.).
wybielanie-zebow-warszawa-bemowo-wybielanie-zebow-u-dentysty

Czy wybielanie zębów metodą PrevDent jest bezpieczne?

System PREVDENT jest całkowicie bezpieczny i zgodny z najnowszymi wymogami prawa unijnego.

Wybielanie PREVDENT to procedura, która może być stosowana tylko w gabinecie stomatologicznym. Taki można znaleźć w Warszawie – Bemowo to miejsce naszej stacjonarnej siedziby.

Jakie są efekty zabiegu?

Od razu po zabiegu zęby mogą być nawet o 7 czy 8 odcieni jaśniejsze od stanu wyjściowego. Rezultat ten będzie oczywiście zależał od indywidualnych uwarunkowań oraz aktualnego koloru zębów. Wybielanie zębów metodą PREVDENT, to nie tylko uzyskanie efektu białych zębów. Dzięki temu specjalnemu preparatowi naprawiamy strukturę szkliwa i całkowicie znosimy problem nadwrażliwości zębów.

Czy wybielanie zębów jest bolesne?

Zabieg wybielania PREVDENT jest niemal bezbolesny, a procedurę rekomenduje się także osobom z nadwrażliwością zębów. W niektórych przypadkach może pojawić się dyskomfort po wybielaniu, który ustępuje do 24 godzin po zabiegu – aby go zminimalizować, zalecamy użycie serum PREVDENT, które łagodzi nadwrażliwość zębów. Wybielanie szkliwa wykonywane jest w Stomatologii Edent w Warszawie w dzielnicy Bemowo – tam nas Państwo znajdą.

Poznaj opinie naszych zadowolonych Pacjentów

warszawa-bemowo-gabinet-stomatologicznySprawdź opinie naszych Pacjentów

Jak długo moje zęby pozostaną białe?

Efekt wybielania PrevDent może utrzymać się od 2 do 3 lat. Jednak by dłużej cieszyć się pięknym uśmiechem, należy unikać spożywania dużej ilości kawy, herbaty, czerwonego wina (itd.) oraz palenia papierosów. Na kolor zębów ma wpływ także higiena jamy ustnej. Regularne używanie pasty do zębów marki PrevDent pomaga utrzymać biel zębów. Metody wybielania są różne. Sposób wybielania zębów lampą + specjalny żel jest najpopularniejszy. Jednak żadna z opcji nie przynosi takich korzyści jak PrevDent. Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do naszego gabinetu na Bemowie – postaramy się na nie odpowiedzieć.

Nasz gabinet Edent, w którym wykonujemy wybielanie metodą PrevDent, mieści się w Warszawie, na ulicy Batalionów Chłopskich 87. W celu otrzymania większej ilości informacji o zabiegu prosimy o kontakt.
prevdent-wybielanie-zebow-warszawa
Podwójna Korzyść w Stomatologii Edent – Promocja dla Ciebie i Twojego Przyjaciela!

Mamy fantastyczną wiadomość dla mieszkańców Warszawy! W Stomatologii Edent uruchomiliśmy ofertę specjalną :  

Umów się na wizytę ze swoim przyjacielem, a oboje otrzymacie -10%  na:

-higienizację
-zabieg wybielania metodą gabinetową Prevdent.

To idealna okazja, aby zadbać o zdrowie i piękno Waszych uśmiechów. Skorzystajcie z profesjonalnych usług naszych specjalistów i cieszcie się błyszczącym uśmiechem. Nie przegapcie tej wyjątkowej oferty! Umówcie się razem i cieszcie się z korzyści.

Szczegóły oferty specjalnej pod numerem telefonu naszego gabinetu - 531 999 753.

Podwójna Korzyść w Stomatologii Edent – Promocja dla Ciebie i Twojego Przyjaciela!

Mamy fantastyczną wiadomość dla mieszkańców Warszawy! W Stomatologii Edent uruchomiliśmy ofertę specjalną :  

Umów się na wizytę ze swoim przyjacielem, a oboje otrzymacie -10%  na:

-higienizację
-zabieg wybielania metodą gabinetową Prevdent.

To idealna okazja, aby zadbać o zdrowie i piękno Waszych uśmiechów. Skorzystajcie z profesjonalnych usług naszych specjalistów i cieszcie się błyszczącym uśmiechem. Nie przegapcie tej wyjątkowej oferty! Umówcie się razem i cieszcie się z korzyści.

Szczegóły oferty specjalnej pod numerem telefonu naszego gabinetu - 531 999 753.

Szybki kontakt!

Zostaw nam swoje Imię i nazwisko, numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym terminie!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Lista usług stomatologicznych — Stomatologia Edent Warszawa

Zapoznaj się z ofertą usług oferowanym w gabinecie Stomatologicznym Edent. To miejsce, gdzie nowoczesne wyposażenie i technologie stomatologiczne służą Twojemu zdrowiu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasz zespół specjalistów może zapewnić skuteczne leczenie i wysoki poziom usług.
Wybierz termin wizyty już teraz!

Umów się na wizytę

Telefon: 531-999-753

Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem umówienia wizyty lub zadania pytania. Uprzejmie informujemy, że na zadane pytania odpowiadamy w godzinach pracy gabinetu.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszego gabinetu Edent.
Coś poszło nie tak. Spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz!